پیشنهادهایی برای شما
نیاز به مشاوره دارید...
زمان مورد نیاز برای مطالعه:
۸ دقیقه
دسته بندی:
ترفند ها و نکات
به این مقاله امتیاز دهید
زمان مورد نیاز برای مطالعه:

۸ دقیقه

تاریخ انتشار:
۱۴۰۰/۰۳/۲۵
دسته بندی:
7 دلیل برای در نظر گرفتن فضا برای سطل زباله داخل کابینت

فهرست مطالب

دلیل برای در نظر گرفتن فضا برای سطل زباله داخل کابینت

اولین سوالی که به ذهن همه می رسد بعد از این که به آن ها می گوییم از سطل زباله توکار استفاده کنند این است که قرار دادن سطل زباله در گوشه ای از آشپزخانه چه اشکالی دارد و اصلا چرا باید هزینه ای بیشتر بابت سطل زباله توکارپرداخت کنند در حالیکه می توان با تحمل ظاهر سطل زباله کنار آشپزخانه کنار آمد؟

بسیاری از مردم سطل زباله خود را در کنجی از آشپزخانه قرار می دهند در حالیکه دسترسی به آن ها موقع کار در آشپزخانه و پخت و پز بسیار سخت خواهد بود و انرژی مضاعفی از شما میگیرد و شما می توانید با یک راه حل ساده انرژی و وقت خود را ذخیره کنید

یکی از دلیل های استفاده از سطل زباله توکار این است که یکی از بهترین اکسسوری های آشپزخانه های مدرن ،به روز و ارگونومی هستند و کار شما را در آشپزخانه راحتر می کند.

00

در ادامه ۷ دلیل استفاده از سطل زباله داخل کابینت را بخوانید.

۱. هر چیزی که در دید نباشد از یاد خواهد رفت.

اولین چیزی که وقتی به آشپزخانه فکر می کنید در ذهن شما می آید سطل زباله نیست در حالیکه از ملزومات هر آشپزخانه ای است و قابل حذف نیست.

قطعا سطل زباله وسیله مورد علاقه هیچ فردی نیست و هیچ کس دوست ندارد که سطل زباله خود را در معرض دید قرار دهد.

سطل های زباله توکار به همین منظور طراحی شده اند که در نگاه اول از دید مخفی باشند در حالیکه زباله های شما را در خود جای می دهند و در دسترس هستند،در این صورت دیگر مجبور به تحمل ظاهر شلخته سطل زباله در کنار آشپزخانه نخواهید بود.

۲. نگران بد شکل به نظر رسیدن کابینت نباشید.

با قرار گرفتن سطل زباله داخل کابینت هیچ تغییری در ظاهر آن ایجاد نمی شود و شما هر سبک از آشپزخانه ای را که داشته باشید چه کلاسیک ،چه مدرن و … میتوانید از این نوع سطل های زباله استفاده کنید.

سطل های زباله به صورت کامل توسط درب کابینت پوشش داده می شوند و هیچ گونه اثری از آن ها بر روی درب کابینت مشخص نمی شود.

۳. دسترسی راحت:

می توانید از مکانیزم های مختلف ریل ها و .. برای بازشو درب کابینت خود استفاده کنید . که یکی از بهترین ها برای سطل زباله مکانیزم تاچ است . هنگامی که دست شما پر است می توانید به راحتی با وارد کردن یک فشار کوچک حتی با پا درب آن کابینت را باز کنید .

 

۴. تفکیک زباله:

یکی دیگر از مزیت های بسیار خوب سطل های زباله توکار این است که می توانید با توجه به فضایی که در کابینت برای آن ها در نظر میگیرید از تعداد بیشتری سطل استفاده کنید تا به راحتی زباله های خود را تفکیک کنید  و یا اگر مصرف زباله شما بالاست از چندین سطل استفاده کنید تا در روز نخواهید دائما کیسه زباله خود را عوض کنید و آن را بیرون ببرید.

۵. کنترل بو:

یکی از مهم ترین مسائلی که هر فردی در آشپزخانه با آن درگیر است کنترل بو سطل زباله است و حتما شما هم تا به حال با این مورد روبه رو شده اید.
ممکن است فکر کنید که با قرار دادن سطل زباله در داخل کابینت این مسئله بدتر خواهد شد در حالیکه سطل های توکار درب دارند و یا غیر از آن می توانید از سطل های جداگانه که مخصوص زباله های خیس هستند استفاده کنید تا کابینت شما بو نگیرد و باعث اذیت و آزار شما نشود.

 

۶. همه چیز را در کنار هم داشته باشید.

اگر کابینتی که به سطل زباله توکار خود اختصاص می دهید فضای کافی داشته باشد می توانید از سایر قسمت ها برای قرار دادن کیسه های زباله استفاده کنید ،در این صورت همه چیز سطیعا در دسترس شما خواهد بود.

هم چنین می توانید از این قسمت ها برای قرار دادن مواد شوینده و لوازم دیگری که برای نظافت دارید ،استفاده کنید.

۷. سطل های زباله توکار انواع مختلفی دارند که شما با توجه به فضای کابینت ،کاربرد و سلیقه خود می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

کلام آخر

سطل زباله توکار یک انتخاب هوشمندانه برای هر آشپزخانه ای است و شما با توجه به بودجه و سلیقه خود می توانید از بین انواع مختلف آن ها بهترین را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.

سوالات متداول

بهترین دلیل برای استفاده از سطل زباله توکار چیست؟

یکی از بهترین ها برای سطل زباله مکانیزم تاچ است . هنگامی که دست شما پر است می توانید به راحتی با وارد کردن یک فشار کوچک حتی با پا درب آن کابینت را باز کنید .

یکی از مزایا سطل زباله توکار تفکیک زباله ها و همچنین قرار گرفتن حجم زیاد زباله ها در سطل زباله توکار است. می توانید از طریق این سطل ها بوی بد ناشی از زباله ها را کنترل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *